Hakkımızda

21.yüzyılın yeni nesil mesleklerini gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duyulan yetkinlik ve beceriler alanında, yaratıcı ve sonuç odaklı çözümler sunmak amacıyla 2014 yılında Bora Erkmen tarafından kurulmuş bir eğitim şirketiyiz.

Değerlerimiz

Kuruluş felsefemizi de şekillendiren en önemli üç değerimiz:


Farkındalık – Hayat Boyu Öğrenme – Yeterlilik 


Bu değerleri baz alarak gerçekleştirdiğimiz eğitim çalışmalarında;

Ne yapıyoruz?

Kim için değer üretiyoruz?

Kurucumuz Hakkında

Yıldız Teknik Üniversitesi Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan ve ardından da Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans eğitimini tamamlayan Bora Erkmen kariyerine 1998’de Oracle veri tabanı uygulamaları geliştiren bir yazılımcı olarak Oracle’ın çözüm ortağı olan Kora firmasında başlamış, ardından 2002-2003 yılları arasında SPSS Türkiye’de analitik çözümlerin satışından sorumlu bir satış mühendisi olarak kariyerine devam etmiştir.

 

Daha sonra lüks perakende sektörünün öncü şirketlerinden Beymen’de 2003-2004 yıllarında CRM analisti olarak çalışmıştır. 2005 yılında veri analisti olarak girdiği Turkcell’de, ağırlıklı olarak ürün yönetimi odağında farklı bölümlerde  9 yıl boyunca görev aldıktan sonra 2014’de ayrılarak, yine aynı yıl Erkmen Eğitim ve Danışmanlık firmasını kurmuştur.

Profesyonel iş hayatının önemli bir bölümünde bir ürün yöneticisi olarak yoğun mesai harcamıştır. Özellikle Turkcell’de geçirdiği 9 yılda, ondan fazla teknolojik ürün ve servisin kurumsal ve bireysel müşterilerle buluşmasına etkin katkı sağlamıştır. Bu konudaki birikim ve tecrübelerini, yaptığı araştırmalarla daha da

zenginleştirerek, “dijital dönüşüm” perspektifiyle gerek profesyonel şirket çalışanları gerekse de akademik kurumlarda öğrenciler için paylaşmaktadır.

 

Kişisel gelişime yönelik çalışmaların daha da önem kazandığını ve yapay zeka çağında iş hayatında aktif rol almaya devam edebilmenin yolunun kendimizi yaşamsal becerilerde geliştirmekten geçtiğini düşünen Erkmen, bu alanda da çeşitli eğitim ve seminerler vermekte, atölyeler düzenlemektedir.

 

Evli ve bir çocuk babasıdır.