“Bora Erkmen, bizleri dinleyen, ihtiyaçlarımızı anlayan ve beklentilerimize uygun çözüm önerileri ile çalışanlarımızın gelişimini destekleyen bir iş ortağımız… Kendisi günümüzün hızla değişen dünyasında çalışma arkadaşlarımızı güncel konularla buluşturma noktasında bizlere bir yol arkadaşı olarak destek sağlıyor. Keyifli işbirliğimizin sürmesi dileğiyle, Bora Bey’e katkıları için teşekkür ediyoruz.”

Zeynep Şenol / Eğitim/Gelişim/Liderlik Yönetimi Grup Müdürü Bankacılık

“Bora Bey’in anlatım tarzı ve konuya hakimiyeti çok iyi. Üslubu iyi. Katkı sağladı. Başkasına da önerebilirim.”

Ersin Biçermen / Dış Ticaret Uzmanı / Üretim 

“Bankacılık sektöründe farklı katılımcı gruplarımızda birlikte çalışma fırsatımız oldu. Alanında uzmanlığı ve işine karşı özenli olmasına ek olarak katılımcı geri dönüşlerimiz neticesinde kendisiyle verimli eğitimler gerçekleştirdik.”

Rüya Yalçın / Eğitim & Gelişim Müdürü – Perakende

“Bankamız bünyesinde uzmanlık süreci eğitiminde verdiğiniz derslerle ilgili olarak birkaç şey söylemek istiyorum; dijital dönüşüm ve fintech konuları günümüzde bankacılık sektörü açısından çok önemli konular, sizlerden aldığımız eğitim sayesinde farklı bakış açıları edindim. Bunun için size çok teşekkür ediyorum. Tekrar bir eğitimde görüşmek üzere.”

Saadet İçten BAŞARAN / Kredi Tahsis Uzmanı / Bankacılık 

 

“Bora Bey’in eğitimlerine birkaç kez katılma şansım oldu, “şans” diyorum çünkü eğitimden sonra eğitime giren kişi olarak kalamıyorsunuz… Anlatımı o kadar yalın ve o kadar akıcı ve sizi seminerin başından sonuna kadar konunun içinde öyle tutuyor ki anlatılanlar, her şey bittiğinde gerçekten bir farkındalıkla baş başa kalıyorsunuz…O andan sonra değişim kaçınılmaz oluyor…”

Özge Pehlivanoğlu / Satış Operasyonları Uzmanı / İklimlendirme

“Kariyer.net 10.kat eğitimleri sayesinde Bora Bey ile tanışma şansı yakaladım. Odaklı çalışma serisi gibi bir çok eğitimine katıldım. Çok memnun kaldım ve bana farklı bir bakış açısı kattı. Teşekkürlerimi iletiyorum.”

Merve Karagöz Kaptan / Kalite Yönetimi Uzmanı / Üretim 

“Bankacılıkta Dijital Dönüşüm ve Fintech benim için bankacılığa giriş konusunda en güncel en çok yeniliği içeren eğitimlerden biriydi. Teknoloji çağında doğmuş ve büyümüş biri olarak finans sektöründe teknolojinin etkisini sizin akıcı anlatışınız ve örneklerinizle gayet iyi kavramıştık. Hatta eğitimi birlikte aldığımız arkadaşlarımızla konuştuğumuzda favori eğitimlerden biri olarak zaman zaman sizi anıyoruz. Saygular “

Kübra Tekin / Finansal Analiz Uzmanı 

“Bir haftalık eğitim kampımızın en keyifli dersleri Bora Hoca ile geçti diyebiliriz 🙂 Tecrübeleriyle ve bilgi birikimiyle günümüz teknolojisinin hızlı akışı içerisinde kaybolmaksızın adapte olmamıza desteği için Bora Hoca’ya teşekkür ederiz; kendisini tanımak çok güzeldi.”

Bilge Asiler Çetiner / İK Uzmanı / Bankacılık 

“Bankamız bünyesinde gerçekleşen uzman yardımcısı eğitim programları sayesinde tanışma ve bilgi alışverişi sağlama fırsatı bulduğum Bora Bey’in samimi, interaktif sunumu sayesinde bankacılığın, finans sektörünün teknoloji ile günümüz ve gelecekte hangi ilişkiler içinde bulunacağı, hangi biçimlerde harmanlanması gerektiğine dair vizyonumuzu, bakış açımızı genişlettiği için ve Bora Bey’in bu alandaki yetkinliklerinden faydalanma şansını yakaladığım için minnettar olduğumu belirtmek isterim.”

Alperen Pal / Finansal Kontrol Uzman Yardımcısı / Bankacılık 

“Gerçekleştirdiğimiz eğitimlere olan profesyonel yaklaşımınız sizinle çalışmayı keyifli bir hale getiriyor. İşini ciddiye alan tavrınız nedeniyle her daim güven dolu ve konforlu hissediyorum. Sizinle olmak ve birikiminizden faydalanmak benim için bir zevk.”

Büşra Şengün Müşteri İlişkileri Uzmanı / İK Platformu 

“Verdiğiniz eğitim dijital dönüşümün tarihsel gelişimi ve günümüze etkilerini öğrenme açısından bize fayda sağladı. Eğitim sırasında verdiğiniz teorik bilgileri eğitim sırasında pratik yaparak gerek grup çalışması, gerek bireysel olarak bizleri dahil ettiğiniz çalışmalar daha fazla gelişim sağlamamıza olanak sağladı. Sıkılmadan, dikkatimizi kaybetmeden, ilgili bir şekilde eğitim sürecini tamamladık. Katkılarınız için çok teşekkürler hocam.”

Şeyhmus Çınar / Müfettiş Yardımcısı / Bankacılık 

“Uzmanlığa geçiş sürecimde sizden aldığımız Dijital Dönüşüm ve Fintech’ler eğitimi bölümümle de yakından bağlantılı olduğu için çok akıcı ve güzel geçti. Tez konusunda verdiğiniz destek için de ayrıca teşekkür ederim.”

Aslı Ünal / Açık Bankacılık & Metaverse Uzmanı / Bankacılık 

“Bora Hoca’nın vermiş olduğu “Bankacılıkta Dijital Dönüşüm ve Fintech eğitimi” için teşekkür ederim. Hocamızın ders anlatımı daha önce konuyla ilgili hiçbir bilgisi olmayan beni içine çekti. Konuyla ilgili ufkumu çok genişlettiği, bankacılık kariyerime hocamızın bu eğitimiyle başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Eda Güneş / Yazılım Mühendisi 

 

“Bir bankacı olarak, mevcut müşterilerin ve potansiyel müşterilerin beklentilerini gerçekleştirmek amacıyla, önemi gittikçe artan dijitalleşme ve finansal teknolojilerin, kolay anlaşılır halde, sürükleyici bir anlatımla, görsel desteklerle ve uygulamalı eğitimle, Bora Bey’in sayesinde kendimi bu alanla ilgili daha bilgili hissettim ve daha çok şey öğrenmeye heveslendim. Bu yüzden Bora Bey’e teşekkürü borç bilirim.”

Zeynep Kübra MERT / Uzman 

“Bora Erkmen ile gerçekleştirdiğimiz eğitimde yeni mezun olarak girdiğim finansal hizmet ekosistemine dair önemli ve faydalı bilgiler edindim. Teknoloji, endüstri ve dijitallik üzerine kapsamlı başlayıp detaylandıkça daha da keyifli geçen eğitimde, finansal hizmet sektörünün geçmişini, bugününü ve geleceğini irdeleyip sorularıma cevaplar buldum.”

İbrahim Rahman Coşkun / İş Analisti / Bankacılık 

 

“Oldukça bilgi dolu bir eğitimdi. Keyif alarak katıldım. Akış, bilgi düzeyi anlamında takip edilebilir durumdaydı, genelde bu tarz bilgi yüklü eğitimlerde böyle bir eksiklik oluyor. Takip ederken veya interaktif katılım sağlarken zorluk yaşamadım. Tekrar teşekkür ediyorum☺️”

Elif Naz Sevim / Denetçi Yardımcısı / Bankacılık 

Mükemmel bir bilgi aktarımı, keyifli bir eğitimdi. Odaklanma konusunda yaşadığım sorunu çözebilmeme yardımcı olacaktır.

Erhan Özen / Birikim ve Güvence Uzmanı / Sigortacılık